• Kullanım Koşulları WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:

  https://www.latanyaparkresort.com/Siteye girmeden veya siteyi kullanmadan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz. Siteye erişerek veya siteyi kullanarak, aşağıda belirtilen hüküm ve koşullara bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Bu hüküm ve koşullara bağlı kalmak istemiyorsanız, siteye erişemez veya siteyi kullanamazsınız ve bu tür bir kullanıma başladıysanız, derhal kullanmayı bırakmalısınız. https://www.latanyaparkresort.com/ bu sözleşmede dilediği zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin sitede yayınlanmasıyla birlikte derhal yürürlüğe girer. Bu değişikliklerden haberdar olmak için sözleşmeyi periyodik olarak gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye sürekli erişiminiz veya siteyi kullanımınız, değiştirilen sözleşmeyi nihai olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

  1. Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları https://www.latanyaparkresort.com/ sitesinin tüm hakları ZENİYA TURİZM OTELCİLİK TAŞ.'ye aittir. YAT. İNŞ. GIDA SAN. VE TİC. OLARAK. Bu web sayfalarında yayınlanan içerikler (örneğin yazılım, ürün, logo vb. ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler) ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası anlaşmalar ile korunmaktadır. Kullanıcı, Web Sitesi'nde yer alan ürünleri, bilgileri, her türlü veri tabanlarını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel görüntüleri, video klipleri, dosyaları, web sitesini, yazılım-kodlarının html kodunu ve diğer kodları vb. kullanabilir. ZENİYA TURİZM OTELCİLİK TAŞ. YAT. İNŞ. GIDA SAN. VE TİC. OLARAK. , gerek bu eylemlerle gerekse başka yollarla ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt eder. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; Site'nin tamamı veya bir kısmı revize edilerek, ilave edilerek veya bir kısmı değiştirilerek farklı bir şekilde kullanılamaz. Siteden alınabilecek her türlü bilgi (yazılı veya görsel) kolayca görülebilecek boyutta "© 2019,, Tüm Hakları Saklıdır" ibaresi eklenmeden kullanılamaz. Sitede yer alan ifadelerde üçüncü kişi veya kurumların tescilli markaları, hizmetleri, logoları vb. Siteden alıntı yapılırken uyarı ve parantezler kaldırılamaz. kolayca görülebilecek bir boyuttadır. Sitede yer alan ifadelerde üçüncü kişi veya kurumların tescilli markaları, hizmetleri, logoları vb. Siteden alıntı yapılırken uyarılar ve parantezler kaldırılamaz. kolayca görülebilecek bir boyuttadır. Sitede yer alan ifadelerde üçüncü kişi veya kurumların tescilli markaları, hizmetleri, logoları vb. Siteden alıntı yapılırken uyarı ve parantezler kaldırılamaz.

  2. Kullanım Koşullarının Değişikliği https://www.latanyaparkresort.com/, bu kullanım koşullarını herhangi bir sebep göstermeksizin ve önceden veya sonradan bildirimde bulunmaksızın değiştirme, tamamlama veya yenileme hakkını saklı tutar. Bu sayfalar en son ve güncellenmiş sürümlere sahiptir. Kullanıcı, bu web sayfalarını kullanmakla, mevcut sürümle sınırlı olduğunu kabul eder.

  3. Üçüncü Kişi Sitelere Verilen Bağlantılar (Linkler) ile ilgili olarak,

  Kullanım Koşulları WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:

  https://www.latanyaparkresort.com/ Siteye girmeden veya siteyi kullanmadan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz. Siteye erişerek veya siteyi kullanarak, aşağıda belirtilen hüküm ve koşullara bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Bu hüküm ve koşullara bağlı kalmak istemiyorsanız, siteye erişemez veya siteyi kullanamazsınız ve bu tür bir kullanıma başladıysanız, derhal kullanmayı bırakmalısınız. https://www.latanyaparkresort.com/ bu sözleşmede dilediği zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin sitede yayınlanmasıyla birlikte derhal yürürlüğe girer. Bu değişikliklerden haberdar olmak için sözleşmeyi periyodik olarak gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye sürekli erişiminiz veya siteyi kullanımınız, değiştirilen sözleşmeyi nihai olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

  1. Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları https://www.latanyaparkresort.com/ sitesinin tüm hakları ZENİYA TURİZM OTELCİLİK TAŞ.'ye aittir. YAT. İNŞ. GIDA SAN. VE TİC. OLARAK. Bu web sayfalarında yayınlanan içerikler (örneğin yazılım, ürün, logo vb. ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler) ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası anlaşmalar ile korunmaktadır. Kullanıcı, Web Sitesi'nde yer alan ürünleri, bilgileri, her türlü veri tabanlarını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel görüntüleri, video klipleri, dosyaları, web sitesini, yazılım-kodlarının html kodunu ve diğer kodları vb. kullanabilir. ZENİYA TURİZM OTELCİLİK TAŞ. YAT. İNŞ. GIDA SAN. VE TİC. OLARAK. , gerek bu eylemlerle gerekse başka yollarla ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt eder. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; Site'nin tamamı veya bir kısmı revize edilerek, ilave edilerek veya bir kısmı değiştirilerek farklı bir şekilde kullanılamaz. Siteden alınabilecek her türlü bilgi (yazılı veya görsel) kolayca görülebilecek boyutta "© 2019, https://www.latanyaparkresort.com, Tüm Hakları Saklıdır" ibaresi eklenmeden kullanılamaz. Sitede yer alan ifadelerde üçüncü kişi veya kurumların tescilli markaları, hizmetleri, logoları vb. Siteden alıntı yapılırken uyarı ve parantezler kaldırılamaz. kolayca görülebilecek bir boyuttadır. Sitede yer alan ifadelerde üçüncü kişi veya kurumların tescilli markaları, hizmetleri, logoları vb. Siteden alıntı yapılırken uyarılar ve parantezler kaldırılamaz. kolayca görülebilecek bir boyuttadır. Sitede yer alan ifadelerde üçüncü kişi veya kurumların tescilli markaları, hizmetleri, logoları vb. Siteden alıntı yapılırken uyarı ve parantezler kaldırılamaz.

  2. Kullanım Koşullarının Değişikliği https://www.latanyaparkresort.com/, bu kullanım koşullarını herhangi bir sebep göstermeksizin ve önceden veya sonradan bildirimde bulunmaksızın değiştirme, tamamlama veya yenileme hakkını saklı tutar. Bu sayfalar en son ve güncellenmiş sürümlere sahiptir. Kullanıcı, bu web sayfalarını kullanmakla, mevcut sürümle sınırlı olduğunu kabul eder.

  3. Üçüncü Kişi Sitelere Verilen Bağlantılar (Linkler) ile ilgili olarak,

  Kullanım Koşulları WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:

  https://www.latanyaparkresort.com/ Siteye girmeden veya siteyi kullanmadan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz. Siteye erişerek veya siteyi kullanarak, aşağıda belirtilen hüküm ve koşullara bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Bu hüküm ve koşullara bağlı kalmak istemiyorsanız, siteye erişemez veya siteyi kullanamazsınız ve bu tür bir kullanıma başladıysanız, derhal kullanmayı bırakmalısınız. https://www.latanyaparkresort.com bu sözleşmede dilediği zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin sitede yayınlanmasıyla birlikte derhal yürürlüğe girer. Bu değişikliklerden haberdar olmak için sözleşmeyi periyodik olarak gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye sürekli erişiminiz veya siteyi kullanımınız, değiştirilen sözleşmeyi nihai olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

  1. Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları https://www.latanyaparkresort.com sitesinin tüm hakları ZENİYA TURİZM OTELCİLİK TAŞ.'ye aittir. YAT. İNŞ. GIDA SAN. VE TİC. OLARAK. Bu web sayfalarında yayınlanan içerikler (örneğin yazılım, ürün, logo vb. ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler) ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası anlaşmalar ile korunmaktadır. Kullanıcı, Web Sitesi'nde yer alan ürünleri, bilgileri, her türlü veri tabanlarını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel görüntüleri, video klipleri, dosyaları, web sitesini, yazılım-kodlarının html kodunu ve diğer kodları vb. kullanabilir. ZENİYA TURİZM OTELCİLİK TAŞ. YAT. İNŞ. GIDA SAN. VE TİC. OLARAK. , gerek bu eylemlerle gerekse başka yollarla ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt eder. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; Site'nin tamamı veya bir kısmı revize edilerek, ilave edilerek veya bir kısmı değiştirilerek farklı bir şekilde kullanılamaz. Siteden alınabilecek her türlü bilgi (yazılı veya görsel) kolayca görülebilecek boyutta "© 2019, https://www.latanyaparkresort.com/, Tüm Hakları Saklıdır" ibaresi eklenmeden kullanılamaz. Sitede yer alan ifadelerde üçüncü kişi veya kurumların tescilli markaları, hizmetleri, logoları vb. Siteden alıntı yapılırken uyarı ve parantezler kaldırılamaz. kolayca görülebilecek bir boyuttadır. Sitede yer alan ifadelerde üçüncü kişi veya kurumların tescilli markaları, hizmetleri, logoları vb. Siteden alıntı yapılırken uyarılar ve parantezler kaldırılamaz. kolayca görülebilecek bir boyuttadır. Sitede yer alan ifadelerde üçüncü kişi veya kurumların tescilli markaları, hizmetleri, logoları vb. Siteden alıntı yapılırken uyarı ve parantezler kaldırılamaz.

  2. Kullanım Koşullarının Değişikliği https://www.latanyaparkresort.com/, bu kullanım koşullarını herhangi bir sebep göstermeksizin ve önceden veya sonradan bildirimde bulunmaksızın değiştirme, tamamlama veya yenileme hakkını saklı tutar. Bu sayfalar en son ve güncellenmiş sürümlere sahiptir. Kullanıcı, bu web sayfalarını kullanmakla, mevcut sürümle sınırlı olduğunu kabul eder.

  3. Üçüncü Kişi Sitelere Verilen Bağlantılar (Linkler) ile ilgili olarak, https://www.latanyaparkresort.com/ adresinden diğer sitelere doğrudan veya dolaylı bağlantılar (bağlantılar) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi veya reklam sağlamaktır. https://www.latanyaparkresort.com/'un sitedeki bağlantıların kaynakları üzerinde herhangi bir kontrolü bulunmadığından, https://www.latanyaparkresort.com/ ve bu web sitelerinde ve kaynaklarda belirtilen web sitelerinin veya kaynakların erişilebilirliğinden kullanıcı sorumlu değildir. kendilerinde bulunan veya bunlardan elde edilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyallerden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca,https://www.latanyaparkresort.com/'un, bu tür herhangi bir web sitesi veya kaynakta veya bu tür herhangi bir web sitesinde veya kaynakta bulunan herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenilmesinden veya bunlardan kaynaklandığını veya bunlardan kaynaklandığını belirtir.

  3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair https://www.latanyaparkresort.com  sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde https://www.latanyaparkresort.com  'un hiçbir kontrolü olmadığı için, www.bodrumparkresort.com linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca https://www.latanyaparkresort.com 'un  böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

  4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında https://www.latanyaparkresort.com  sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

  5. Hak ve Sorumluluklarhttps://www.latanyaparkresort.com  sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, https://www.latanyaparkresort.com ve sahibi Zeniya Turizm Otelcilik Taş.Yat.İnş.Gıda San. Ve Tic. A.Ş. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.bodrumparkresort.comsitesi ve sahibi Zeniya Turizm Otelcilik Taş.Yat.İnş.Gıda San. Ve Tic. A.Ş.'ye sorumluluk yüklenemez. www.bodrumparkresort.comsitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Zeniya Turizm Otelcilik Taş.Yat.İnş.Gıda San. Ve Tic. A.Ş.'ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.